درباره ما | آقای برق

مدیریت حاج احسان رشادی


تاریخچه:

فروشگاه اینترنتی آقای برق در سال 1396 با هدف تسریع و سهولت در خرید لوازم الکتریکی با کیفیت، آغاز به کار کرد. برند آقای برق در همان سال ثبت شده و در روزنامه سراسری به چاپ رسید. همچنین کسب نماد تجارت الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، نشان ملی ثبت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گام کوچکی بود تا شما مشتریان محترم با اطمینان و امنیت خاطر اقدام به خرید کنید.پوسته ابتدایی این سایت به گونه ای طراحی شده بود که جوابگوی تعداد کمی از مشتریان بود و متاسفانه این موضوع باعث شد تا برای مدتی سایت از دسترس خارج شود اما تیم برنامه نویس و ایده پرداز آقای برق در سال 1400 با دستور و سرمایه گذاری مجدد مدیریت آقای برق اقدام به ایجاد بستری جدید جهت خریدی آسان و سریع کردند.

مدیریت:

مدیریت این فروشگاه با مدیریت جناب آقای حاج احسان رشادی با بیش از 40 سال سابقه فروش حضوری، تولید، صادرات و واردات کالای برق همواره یاور و پشتیبان تیم اجرایی و ایده پرداز سایت بوده که این موضوع باعث پیشرفت و تسریع حرکت رو به جلوی آقای برق در عرصه های مختلف شده است. تاکید مدیریت این مجموعه همواره بر فروش کالایی با کیفیت در کنار قیمتی مناسب بوده که این موضوع از همان روزهای ابتدایی سرلوحه تیم اجرایی آقای برق قرار گرفته است.

محصولات:

ما در آقای برق تمام سعی خود را کرده ایم تا سبدی کامل از محصولات مورد نیاز جهت مصارف مسکونی، تجاری و صنعتی را فراهم کرده و به شما مشتریان گرامی ارائه دهیم. به گونه ای که مطمئن باشیم با یک بار خرید از ما نامی جز آقای برق برای خریدهای بعدی در خاطرتان نخواهد ماند.

نمایشگاه آقای برق

تیم مشاوره :

تیم مشاوره فروش آقای برق با بهره گیری جمعی از مهندسین و متخصصین مختلف در زمینه های مختلف این صنعت آمادگی دارد تا دغدغه های شما مشتریان محترم را مرتفع نمایند. مطمئن باشید مشاوران ما در تیم آقای برق بدون تمایل یا تعصب بر روی برند خاصی دقیق ترین اطلاعات را راجع به محصولات و چگونگی استفاده و ... را به شما مشتریان محترم ارائه خواهند نمود.

پروژه ها:

آقای برق مفتخر است تا در راستای تسهیل و تسریع کار انبوه سازان و پیمانکاران ساختمان اقدام به همکاری در اجرای پروژه ها نماید. تیم ما همواره آماده عقد قرارداد جهت تامین صفر تا صد لوازم الکتریکی پروژه ها می باشد.

نمایندگی:

فروشگاه آقای برق آمادگی دارد تا با اعطای نمایندگی، تامین کننده محصولات شما همکاران گرامی در صنعت برق نیز باشد. مطمئنا در این همکاری مهم ترین معیار کیفیت محصولات و سپس سودی معقول جهت رفاه حال شما همکاران گرامی می باشد.

فروشگاه آقای برق

امید است فروشگاه اینترنتی آقای برق در آینده به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی محصولات الکتریکی در ایران گامی هرچند کوچک در راستای سهولت شما مشتریان محترم بردارد.


whatsapp