همکاری در فروش | آقای برق

نماینده فروش محصولات آقای برق باشید!

آقای برق در سال 1400 و پس از ایجاد تغییرات عظیم در شکل دهی سایت اقدام به اعطای نماینگی فروش محصولات خود نیز می کند. فروشگاه آقای برق با بهره گیری از کادر مجرب خود و در راستای سهولت همکاران محترم در صنعت برق و روشنایی همواره آماده خدمت رسانی به شما می باشد. فروش عمده همیشه یکی از اهداف مدیران ما در آقای برق بوده که این ایده در سال 1400 با اعطای نمایندگی فروش به حقیقت پیوست. دغدغه  خریدی امن و به دور از استرس، موردی است که همیشه گریبان گیر همکاران ما در این صنعت بوده. ما در آقای برق این اطمینان را به شما همکاران محترم می دهیم که با خرید از ما و در یافت نمایندگی فروش ما این دغدغه  مهم شما دوستان مرتفع می گردد. آقای برق با دریافت نمایندگی فروش محصولات داخل سایت از شرکت ها گامی مهم در مسیر فروش محصولات عمده برداشته که امید است این مسیر با پشتیبانی و همراهی شما همکاران گرامی ادامه دار باشد.

اعطای نمایندگی فروش آقای برق به این صورت خواهد بود که همکاران گرامی در ازای سفارش محصول به تعداد بالا از تخفیفات بسیار مناسبی در این زمینه برخوردار می شوند. همچنین از دیگر مزایای نمایندگی آقای برق، خرید اقساطی نیز بوده که این موضوع نیز پس از بررسی و اعطای نمایندگی برای شما همکاران محترم فعال خواهد گردید. تنها با یک بار خرید عمده محصولات از ما به این مهم دست خواهید یافت که آقای برق تامین کننده ای بسیار خوب برای شما خواهد بود.

برای اعطای نماینگی و ارائه توضیحات بیشتر درباره این موضوع می توانید با ما تماس بگیرید.

 • ثبت نام
  با کلیک روی گزینه " درخواست نمایندگی فروش " می توانید وارد صفحه درخواست نمایندگی شوید. با وارد. کردن اطلاعات خود در این صفحه، ثبت نام خود را تکمیل کنید.
 • درخواست نمایندگی
  پس از ثبت نام با وارد شدن به صفحه پیشخوان درخواست نمایندگی، می توانید سفارش در خواست نمایندگی خود را ثبت کنید.
 • بررسی
  پس از ثبت درخواست، همکاران بخش مربوطه با شما تماس گرفته و مشاوره رایگانی در خصوص شرایط و ضوابط اعطای نمایندگی در اختیار شما خواهند گذاشت. پس از ثبت درخواست و دریافت مشاوره رایگان شما با حضور در دفتر مرکزی آقای برق می توانید جهت عقد قرارداد اقدام کنید .
 • اعطای نمایندگی
  پس از بازرسی و نظارت توسط کارشناسان عملیات طبق دستورالعمل ارزیابی، در صورت کسب امتیاز و تایید نهایی، اعطا نمایندگی انجام خواهد گرفت. ما مشتاقانه منتظر همکاری با عزیزان علاقه‌مند هستیم.

مراحل اخذ نمایندگی فروش محصولات آقای برق


شرایط ویژه نمایندگی فروش
این مجموعه با بهره‌گیری از بیش از 3 دهه تخصص و تجربه در زمینه تهیه، تولید، عرضه و فروش محصولات برقی، روشنایی و لوازم مرتبط، همچنین دارا بودن نمایندگان فروش متعدد در سطح کشور، به همراه تیم پشتیبانی و فروش به ما این امکان را داده است که علاوه بر فروش محصولات با بهترین قیمت و کیفیت بازار، و با ارائه مشاوره خرید و راهنمایی نصب و ارائه پیشنهادات جهت طراحی و نورپردازی ساختمان، در تمامی مراحل قبل و بعد از خرید همراه شما باشیم.
whatsapp